Základní škola Jana Amose Komenského, Karlovy Vary

Kollárova 19, příspěvková organizace - Telefonní čísla sekretariátu školy: 725 735 301, 353 300 321
.

Prvňáci na Dianě

Letošní školní rok pomalu dobíhá do cílové rovinky. A právě v tomto období, jako ocenění celoroční práce, se konají školní výlety. I naši prvňáci se vydali na svůj první školní výlet. Sice to nebylo daleko, ale s programem plným překvapení a dobrodružství.

Nejprve se jelo autovláčkem přes celé centrum Karlových Varů. Posilněni teplou lázeňskou oplatkou jsme se v dešti vydali na zastávku lanovky na Dianu. Jízdu na vrchol si někteří z nás zažili vůbec poprvé. Na Dianě nás přivítal svým zpěvem krásný bílý páv. Účastnili jsme se krmení zvířátek, nejvíce se líbila úplně maličká selátka. Také v „motýlím domě“ jsme byli očarováni krásou džungle a kolem nás se doslova vznášeli něžní motýli.

Svačinku, včetně zmrzlinového poháru, jsme si vzorně vychutnali v restauraci. Cesta zpět do Varů byla svižná – z kopečka nám to šlapalo samo. Dokonce se na nás začalo usmívat sluníčko. Na kolonádě pod palmami se někteří z nás už svlékali, protože jim bylo horko.

Zpáteční cesta byla obtížnější, přeci jen 9 km v nožkách je znát, ale do školy jsme se vrátili s úsměvem. Všechny paní učitelky své prvňáčky chválily za vzorné chování, dodržování pravidel i fyzickou výdrž. Velké poděkování patří paní Pouskové, která zaopatřila jízdu autovláčkem jako sponzorský dar a objednala návštěvu v motýlím domě.

9F334C53 D655 45C7 93CC 71146DA34D3D

 

Škola je realizátorem Výzvy
č. 63 – OP VVV - Šablony III
- Zlepšujeme kvalitu vzdělávání..

 

Zřizovatelem školy je statutární město Karlovy Vary.

 

Škola je zapojena do projektu
Ovoce a mléko do škol.

 

Škola je zapojena do programu
SYPO NPI.

preview   kv   mleko   Národní institut pro další vzdělávání a Strategické řízení a plánování ve školých a
 
Národní plán obnovy - Plán reforem a investic České republiky, které hodlá realizovat v rámci využití prostředků Nástroje pro oživení a odolnost EU.
 ZŠ J. A. Komenského, Kollárova 19, Karlovy Vary - Národní plán obnovy  ZŠ J. A. Komenského, Kollárova 19, Karlovy Vary - Národní plán obnovy
  

 

 Pomáháme školám k úspěchu   

Doučování žáků škol – Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

 

Projekt je zaměřen na mobility pedagogických pracovníků a žáků

   
kellner projekt   kv   mleko    
 


Copyright © 2019 Základní škola Jana Amose Komenského, Karlovy Vary, Kollárova 19, příspěvková organizace. Všechna práva vyhrazena.