Základní škola Jana Amose Komenského, Karlovy Vary, Kollárova 19, příspěvková organizace

Kalendář akcí školy

srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Hledej:

Fota školy

Arrow
Arrow
Slider

Úkoly červen 2018

1.6.

dle rozpisu

Republikové finále- volejbal

celá ZŠ bez 1.r.

místo: KV Arena HMS spoluorganizátorem akce je ZŠ JAK KV

10,00

Výukový pořad - beseda

1.A

místo: Knihovna SPgŠ KV Drahovice

4.6.
PO

Beseda s MP "Závislosti - tabák, alkohol, drogy, hazardní hry"

1.+2. VH

místo: učebna 2.A

2.A

3.+4.VH

místo: učebna 2.C

2.C

9,00-12,00

Výchovně vzdělávací program "Svět rizik"

4.A
2.B

místo: areál Světa Záchranářů, Západní 1822, KV

5.6.
ÚT

1.+2. VH

Beseda s MP "Závislosti - tabák, alkohol, drogy, harazdní hry"

2.B

místo: učebna 2.C

celý den

Olympijský den - IV. ročníky

4.A B C

místo: ZŠ JAK KV - hřiště

6.6.
ST

celý den

Enviromentální výchova

5.C

místo: VLS Bukovina

16,30

Mimořádné třídní schůzky

pouze !!!
4.B

místo ZŠ JAK KV

celý den

Školení FIE

místo: Praha

7.6.
ČT

celý den

Školní výlet

7.A

místo: Lanové centrum Plešivec

7. + 8. 6. 2018

Školní výlet

5.B

ČT + PÁ

místo: Linhart; Hůrky - hvězdárna

11.6.
PO

10,00

Divadelní představení "Sněhová královna"

1.A B C
2.B 3.C
4.A 4.C

místo: Městské divadlo KV bus od ZŠ v 9,15 hod.

12.6.
ÚT

dle rozpisu

Výchovně vzdělávací koncert

II. st.

místo: Lázně III cena Kč 50,- žák

13.6.
ST

celý den

Olympijský den - I. ročníky

1.A B C

místo: ZŠ JAK KV - hřiště

15,00

Slavostní veřejná prezentace projektu "Příběhy našich sousedů"

vybr. žáci 9. roč.

místo: aula Prvního českého gymnázia KV

14.6.
ČT

celý den

Výchovně vzdělávací exkurze

9.A B

místo: Terezín

celý den

Enviromentální výchova

5.A C

místo: Biostatek Valeč

celý den

Školní exkurze

6.B

místo: Cheb

15.6.

celý den

Olympijský den - III. ročníky

3.A B C

místo: ZŠ JAK KV - hřiště

18.6.
PO

celý den

Olympijský den - II. ročníky

2.A B C

místo: ZŠ JAK KV - hřiště

15,00

Mimořádné třídní schůzky

pouze !!!
1.A

místo ZŠ JAK KV

19.6.
ÚT

celý den

Olympijský den - V. ročníky

5.A B C

místo: ZŠ JAK KV - hřiště

celý den

Turnaj - basketball

vybr. žáci I.st.

místo: BK Lokomotiva KV hala Jízdárenská ul.

celý den

Školní výlet

9.A

místo: Praha

celý den

Školní výlet

8.A

místo: Paintball Pozorka

18.+19.+20.
PO+ÚT+ST

Školní výlet

9.B

místo: Pernštejn a okolí Ohře

20.6.
ST

celý den

Školní výlet

4.A, B

místo: Kladská

celý den

Školní výlet

3.A B

místo: hrad Seeberg

celý den

Školní výlet

8.B

místo: Lanové centrum Plešivec

celý den

Enviromentální výchova

5.A

místo: VLS Bukovina

do 13,00

UKONČENÍ KLASIFIKACE A DOCHÁZKY

21.6.
ČT

celý den

Mistrovství ČR v cyklistice

9.A

místo: Karlovy Vary - diváci

celý den

Enviromentální výchova

5.B

místo: Biostatek Valeč

14,15

Pedagogická rada

místo: učebna 6.B

21. + 22. 6.

Školní výlet

5.A C

ČT + PÁ

místo: Boží Dar

22.6.

bude určeno

Den dětí – ŠKOLA NARUBY

místo: ZŠ JAK KV

25.6.
PO

celý den

Olympijský den - II. stupeň

II. st.

místo: ZŠ JAK KV - hřiště

26.6.
ÚT

celý den

Kaštanobraní - výlet do ZOO Plzeň - výhra v soutěži

vybr. žáci 5. roč.

místo: ZOO Plzeň

28.6.
ČT

Vydání vysvědčení - POUZE 9. ROČNÍKY !!!!!!!

9.A B

18,00

Letní párty 9. ročníků

9.A B

místo: Lidový dům Stará Role (žáci od 15,30hod. nácvik)

29.6.

Ředitelské volno - POUZE PRO 9. ROČNÍKY !!!

Poučení žáků o bezpečnosti před hl. prázdninami - zapsat do TK

Ukončení školního roku - předání vysvědčení

10,00

Závěrečná porada